Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti ieri, 11:35
Bucuresti azi, 12:15
Bucuresti azi, 10:12

Anunt inactiv

Sofer distributie materiale de constructii

4.500 RON
pentru Premier Distributie & Logistica. Postul necesita permis categorie B, program lucru luni-vineri, salariu atratctiv + telefon de munca,
Domeniu activitate: Soferi, transport Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta
Detalii suplimentare
post necesar pentru locatia din Popesti Leordeni
Candidatul ideal:

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.
Cerinte

- Permis auto categorie B
- experienta constituie avantaj, preferabil firma distributie
- Aptitudini foarte bune de conducere auto
- Capacitate de organizare si planificare
- Orientarea catre client si realizarea de obiective
- Atitudine pozitiva
- Initiativa
- Atentie distributiva
- Flexibilitate
- Disciplina

Responsabilitati :

-Livrarea sau ridicarea marfurilor in mod operativ, si in conformitate cu dispozitiile primite.

Beneficii:

Telefon de firma
Prime/bonusuri
SALARIU ATRACTIV!
Va rugam sa trimiteti CV-ul la:OFFICE@PREMIER-DISTRIBUTION.RO
Contact: 0729811520- Dl. Baciu sau 0734277112 pt birou.
8.512 vizualizari Ilfov, Popesti - Leordeni, ieri, 15:00
Foto