Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 25 Mar 11:40
3.900 RON
Bucuresti azi, 13:40
Bucuresti ieri, 09:15

Anunt inactiv

Sofer autoutilitara 3.5t - 2 posturi

1.800 RON
cerinte: permis cat. B, experienta post similar 3 ani, certificat ADR avantaj. Atributii: intocmire acte, incarcarea manipularea marfurilor, deseurilor. Beneficii salariu fix, telefon
Candidatul ideal trebuie sa detina permis de conducere categoria B de cel putin 3 ani , fara incidente majore.
Experienta pe un post similiar, de conducator autoutilitara pana in 3.5 tone, reprezinta un avantaj major.
Descrierea jobului
Principalele atributii ale postului in cauza sunt urmatoarele :
- intocmire avize de expeditie si documente necesare efectuarii transportului
- incarcarea-manipularea marfurilor de la sediile clientilor
Beneficii :
-salariu fix
-telefon
-bonusuri lunare
Descrierea companiei
Principalul domeniu de activitate al societatii noastre este de colectare deseuri carton, plastic , fier, etc doar de la clienti perosane juridice.
Bucuresti Sector 3

zona DEDEMAN Pallady
6 vizualizari Bucuresti 23 Apr 18 12:04