Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 11:09
Bucuresti azi, 10:55
3.100 RON
Sibiu 19 Apr 15:52

Anunt inactiv

Restaurant Mesogios angajeaza bucatar

Restaurantul ''Mesogios''Fish and Seafood din Primaverii angajeaza bucatar cu experienta, oferim pachet salarial complex.
Cautam o persoana cu cunostinte in bucataria internationala, spirit inovator, atitudine pozitiva si concilianta in relatia cu colegii, capacitate de a se adapta la noile cerinte ale pietei Horeca.
Cunostinte de tehnici culinare, procese tehnologice, standarde igienico-sanitare
Experienta de minim 3 ani in domeniu, preferabil in restaurante din Bucuresti cu specific international (grecesc)

Descrierea jobului;
Responsabilitati:
Pregatirea promta si uniforma a produselor din meniu
Curatenia in bucatarie
Respectarea programului si a ingredientelor
Intocmirea zilnica a unui necesar de produse(materii prime)
Atitudine pozitiva si orientat spre invatare
​Organizat
​Punctual
​Pasionat de bucatarie
Plin de creativitate
​Deschis la noi provocari
1 vizualizari Bucuresti 04 May 17 14:48
Foto