2.100 Lei
Operator date PC
German Quality Solution, introducere date in magazin online - produse pentru Casa si Gradina GQS detine site-ul germanquality.ro, cel mai mare magazin online de obiecte sanitare
554 vizite

Detalii suplimentare

Responsabilitatile postului:

- introducere de produse in interfata magazinului online

- prelucrarea de imagini

- crearea de atribute si caracteristici produse

- rapoarte comparative in format Excel

- relatia cu partenerii firmei pt update preturi sau creare feed de produse

- program L-V 9:00 - 18:00

Cerinte minime:

- studii medii

- cunostinte bune de limba Engleza

- operare PC (pachet Office), este un avantaj experienta de lucru cu soft de contabilitate / ERP sau cunostinte program de editare imagini

- bune abilitati de comunicare si relationare in echipa

- loc de munca in Bucuresti, sector 2

- preferabil cu experienta similara

Beneficii:

- lucrul intr-o firma dinamica, cu posibilitati de promovare

- decontare cheltuieli de transport

- salariul net: 2.100 ron

Interviul se programeaza doar pe baza CV-ului primit.