Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

150 RON
Bucuresti 22 Apr 14:10
5.500 RON
Bucuresti 22 Apr 15:40
Bucuresti 24 Apr 20:15

Anunt inactiv

Operator date cadastrale

minim 2 ani exp., cunostinte practice privind domeniul, abilitati peste medie privind operarea cu AutoCad, ArcView si MS Office, cunostintele necesare prelucrarii masuratorilor cadastrale. Candidatii vor trimite CV-ul la adresa de mail indicata.
Detalii suplimentare
Candidatul ideal

- Cunostinte practice privind domeniul cadastrului;
- Abilitati peste medie privind operarea cu AutoCad, ArcView si MS Office;
- Stabilitate la locurile de munca anterioare;
- Candidatii trebuie sa aiba cunostintele necesare prelucrarii masuratorilor si pentru realizarea fisierelor .dwg (AutoCad);
- Va fi un avantaj daca poseda cunostinte juridice;
- Sa dovedeasca capacitatea de a lucra in echipa;
- Sa aibe spirit de initiativa.

Descrierea jobului

- Candidatul va lucra in cadrul unor proiecte avand responsabilitati precise privind volumul de lucru, termenele si calitatea lucrarilor;
- Candidatul trebuie sa aiba calitati privind comunicarea si integrarea in companie;
- Salarizarea se va face in acord, functie de gradul de indeplinire al normelor de lucru (cantitate, termen si calitate).
3 vizualizari Bucuresti 20 Oct 20 09:55