Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 16 Apr 17:29
3.100 RON
Sibiu 11 Apr 14:33
Bucuresti 17 Apr 14:24

Anunt inactiv

Operator call center HelloHungry

1.600 RON
fulltime. Program de lucru 2 zile cu 2 libere, 12 h/ zi. Salariul fix este 1600 L (net). Seara transport asigurat. Dupa 3 luni posibilitate marire 1800 L iar dupa 6 luni posibilitate de marire la 2000,
Detalii suplimentare
Cautam pe cineva care are:
- aptitudini computere / MS Office, Internet;
- abilități de comunicare
- abilitatea de a lucra în echipă;
- experiență profesională într-o poziție similară va fi considerată un avantaj;
- cunostinte medii lb engleza
- varsta maxima 30 ani

Descrierea postului:

∙ acceptarea si transmiterea comenzilor prin telefon sau e-mail;

∙ lucru cu software specializat;

- actualizare informatii platforma si taskuri aferente jobului;

Programul de lucru este de doua zile cu doua zile libere. Se lucreaza cate 12h pe zi, o saptamana de la 10:00 la 22:00, o saptamana de la 11:00 la 23:00.

Salariul fix este de 1600 ron (NET), in fiecare zi de munca se primeste un discount fix pentru comenzile de mancare plasate prin intermediul firmei noastre. Posibilitate marire salariu la 1800 lei dupa 3 luni iar dupa 6 luni la 2000 lei in functie de performanta. Sediul companiei se afla pe Strada Octavian Goga, intersectie cu Nerva Traian, sector 3.
2 vizualizari Bucuresti 02 Jun 18 18:26