Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 09:27
Bucuresti ieri, 09:05
3.300 RON
Bucuresti 25 Mar 11:30

Anunt inactiv

Operator call center.

Cautam operatori call center-lucram cu institutii publice. Cerinte: puterea de convingere, capacitatea de a purta o conversatie oferind argumente, buna capacitate de dialog
Detalii suplimentare
Cerinte minime pentru acest job:

EXPERIENTA IN DOMENIU CEL PUTIN 6 LUNI

-puterea de convingere
-capacitatea de a purta o conversatie oferind argumente
-buna capacitate de dialog
-atitudine pozitiva, spontaneitate, rezistenta la stres
-bun organizator

Descrierea jobului

EXPERT DIPLOMATIC, cauta operatori vanzari prin telefon.
Organizam cursuri de formare profesionala si conferinte pentru institutiile publice din toata tara.

Oferim:
* un pachet salarial fix + comision din vanzari.

Salariul poate ajunge lunar lalei
* program de pregatire tehnici de vanzare si negociere;
* conditii de lucru placute intr un colectiv tanar
* posibilitatea de afirmare si dezvoltarea unei cariere alaturi de o echipa noastra

Program de lucru:
Full -time
08:30 – 16:30- cu 2 pauze
de luni-vineri
sediul zona metrou APARATORII PATRIEI
3 vizualizari Bucuresti 04 Jul 17 13:54
Foto