Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 18 Apr 19:06
Bucuresti 17 Apr 13:05

Anunt inactiv

Mecanic intretinere si reparatii,

2.500 RON
societate de constructii angajeaza mecanic cu experienta in domeniul reparatii si intretinere autobasculante si utilaje de constructii. Permis de conducere cat. B, prezinta avantaj,
Detalii suplimentare
Cerinte:
Cunostinte solide si experienta in domeniu mecanica;
Experienta relevanta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe tipuri de masini si utilaje de constructii;
Disponibilitate la deplasari pentru interventii la masinile aflate pe santier, cu masina de interventii;
Permis de conducere cat. B - prezinta avantaj.

Responsabilitati:
Executarea lucrarilor de mecanica conform comenzilor de atelier;
Respectarea tehnologiei reparatiilor si a conditiilor de calitate;
Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul/utilajul aflat in reparatie si semnarea documentelor la finalizarea lor;
Completarea cererilor de aprovizionare cu piesele de schimb si consumabile conform necesarului rezultat din comanda de reparatie;
Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor;

Beneficii:
Salariu motivant;
1 vizualizari Bucuresti 10 Aug 17 16:48
Foto