Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 22 Mar 11:20
3.100 RON
Bucuresti azi, 12:45

Anunt inactiv

Mecanic auto si vulcanizator.

Mecanic auto multimarca si vulcanizator.
Detalii suplimentare
Mecanic auto multimarcă:
Responsabilităţi:
• diagnosticarea disfuncţionalităţilor autovehiculelor;
• efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie.
Cerinţe:
• experiență de specialitate minim 2 ani;
• orientare către client, spirit de echipă.

Vulcanizator:
• diagnosticarea, remedierea defectelor anvelopelor;
• vulcanizarea anvelopelor / camerelor de aer la rece cu petici, ciuperci, șnururi;
• reglaj direcție.
Cerinţe:
• experiență de specialitate minim 1 an;

Oferim:
• condiții de muncă la standard ridicat;
• colectiv tânăr și dinamic;
• pachet salarial atractiv + tichete de masă;
• siguranța zilei de mâine.
1 vizualizari Bucuresti 14 Aug 17 12:42
Foto