Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

5.500 RON
Bucuresti 22 Apr 15:40
6.000 RON
Bucuresti 19 Apr 23:35

Anunt inactiv

LUCRATOR

comercial- vanzatoare. Angajam personal pentru magazin de confectii si accesorii de dama si barbatesti in Complexul Comercial Bucur Obor.
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
 -Persoana sociabila, responsabila, serioasa si comunicativa;
 -Atitudine pozitiva si orientare catre client;,
 -Organizata, punctuala si nefumatoare;
 -Experienta constituie un avantaj.
Descrierea jobului
 Abordeaza in mod placut clientii si le ofera cele mai bune solutii;
 Participa activ la procesul de vanzare si ofera consiliere despre produse;
 Receptioneaza, eticheteaza si inventariaza marfurile;
 Aranjeaza si expune produsele in magazin. cat mai estetic, atragator si vizibil;
 Efectueaza si mentine curatenia in magazin.

 Beneficii:
- Program de lucru flexibil;- Pachet salarial atractiv-Mediu de lucru placut.
1 vizualizari Bucuresti 28 Aug 16 16:24
Foto