Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 22 Apr 16:35
Bucuresti 24 Apr 20:03
Bucuresti 11 Apr 17:55

Anunt inactiv

LUCRATOR

1.500 RON
comercial- vanzatoare. Angajam lucrator comercial in Magazinul Bucur Obor- confectii de dama si barbatesti,
Detalii suplimentare
Beneficii:
- Pachet salarial atractiv:-fix +procent 1300-1500 lei;
- Program de lucru in schimburi 6 ore/zi+2 wieekend-uri/luna;
- Mediu de lucru placut;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Cerinte
-Persoana sociabila, responsabila, serioasa si comunicativa;
-Atitudine pozitiva si orientare catre client;,
-Organizata, punctuala si nefumatoare;
-Experienta constituie un avantaj.
Descrierea jobului
Abordeaza in mod placut clientii si le ofera cele mai bune solutii;
Participa activ la procesul de vanzare si ofera consiliere despre produse;
Receptioneaza, eticheteaza si inventariaza marfurile;
Aranjeaza si expune produsele in magazin. cat mai estetic, atragator si vizibil;
Efectueaza si mentine curatenia in magazin.
1 vizualizari Bucuresti 27 Sep 16 11:10