Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti azi, 17:20
6.000 RON
Bucuresti 19 Apr 23:35

Anunt inactiv

Financial controller

contact email.
Detalii suplimentare
Responsabilitati
Întocmeşte rapoarte şi analize financiare
▪ Culege, interpretează şi modelează datele pentru realizarea analizei de profitabilitate şi pentru a asigura exactitatea datelor finale.
▪ Verifică veniturile/cheltuielile pe centre de cost
▪ Este implicat în procesul de bugetare, garantează relevanţa ipotezelor luate în calcul
▪ Face analiza riscurilor
▪ Monitorizează costurile şi alte elemente legate de balanţa economică
▪ Urmăreşte financiar procesele de investiţii
▪ Participă/acordă sprijin la întocmirea bugetelor departamentelor

Cerinte
• Absolvent studii economice
• Minim 5 ani in domeniul controlling financiar.
• Cunostinte de operare MS Office bune analiza raportare financiara
• Analitic - sa poata gasi solutii complexe problemelor financiare
• Cu initiativa, potential leader, capacitate de comunicare

Beneficii Oferite
- pachet salarial atractiv
- transport asigurat si gratuit
- tichete masa
- diverse bonusuri/prime
1 vizualizari Bucuresti 28 Jul 17 17:58