Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

150 RON
Bucuresti 15 Apr 14:08
3.000 RON
Bucuresti 11 Apr 18:15
Bucuresti 15 Apr 09:55

Anunt inactiv

BUCATAR

sef pentru noul cinema din cadrul Mall Titan, ce se va deschide saptamana viitoare. Oferim un salariu atractiv;
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
.-Controleaza strict si este responsabil de respectarea normelor de depozitare si tratare a alimentelor si a altor norme sanitare si reguli de siguranta a personalului din bucatarie.
- Participa la pregatirea din bucatarie in vederea demararii activitatii si asigura curatenia la locul de munca si a echipamentului la sfarsitul programului de lucru.
- Este capabil sa lucreze in oricare zona a bucatariei.
- Controleaza activitatea bucatarilor.
-Este responsabil pentru calitatea prepararii mancarurilor si pentru prezentarea veselei.
- Planifica aprovizionarea si controleaza cantitatile de materii prime din stocuri.
Conditie obligatorie - cunoasterea limbii engleze.
Este un avantaj experienta ca patiser.
1 vizualizari Bucuresti 26 Aug 16 10:53