Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 17 Apr 17:15
Bucuresti 19 Apr 14:12

Anunt inactiv

AMBALATOARE

pt. companie multinationale specializata in distributia de produse cosmetice de la capatul sectorului 6 (zona Carrefour Militari). Se lucreaza in schimburi
Detalii suplimentare
Responsabilitati:
- Ambaleaza produsele in timpul cel mai scurt si in conditii optime;
- Culege produsele de pe rafturi si le pune in cutia speciala pentru ambalarea comenzii;
- Mentine ordinea si curatenia la locul de munca.

Cerinte:
- Studii gimnaziale sau medii;
- Atitudine pozitiva, seriozitate, responsabilitate;
- Atentie la detalii, indemanare;
- Persoana cu spirit de echipa, flexibila, punctuala;
- Conditie fizica buna;
- Disponibilitate de lucru in schimburi;.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;
- Transport din puncte fixe pe traseul: Unirii, Apaca, Lujerului, Pacii;
- Discount pentru produsele companiei+ pachete promotionale.
1 vizualizari Bucuresti 24 Oct 16 12:12