Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 15 Apr 11:45
Bucuresti 12 Apr 12:05
4.500 RON
Calarasi 13 Apr 10:22

Anunt inactiv

Agent securitate, paza proprie,

cerinte: calificare in domeniu, disponibilitate de lucru in picioare, abilitati bune de relationare, program: 12/24; 12/48,
Domeniu activitate: Paza si protectie Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
Trimite CV-ul la e-mail resurseumane@rinhotels.ro mentionand postul pentru care aplici.
Beneficii:
- salariu fix
- prime de sarbatori,
-Oferim stabilitate, mediu de lucru placut.

Cerinte:
- studii medii
- certificat profesional agent de securitate
- limba engleza la nivel conversational constituie un avantaj
- bune abilitati de relationare
- seriozitate, vigilenta si capacitate de a retine detalii
- conduita ireprosabila in relatiile cu angajatii si clientii companiei
- fara antecedente penale

Responsabilitati:
asigura paza si securitatea obiectivului si a persoanelor
efectueaza controlul accesului in cadrul obiectivului
directioneaza traficul spre locurile de parcare si in fata cladirii
1.178 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 27 Feb 23 09:15