Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.000 €
Strainatate 21 Apr 12:12
20.000 €
Strainatate azi, 13:50
30.000 €
Strainatate 21 Apr 09:15

Anunt inactiv

FRANTA,

1.000 €
assistent manager full time pentru firma constructii in Franta, Nice. Oferim transport gratuit pana in Franta, cazare inclusa, masina, telefon, training, salariu avantajos. Cerinte: engl/franceza,
Angajez assistent manager full time pentru firma constructii in Franta, Nice (baieti/fete)
Responsabilitati:
- intalniri periodice cu clientii companiei
- incheiere contracte
- administrare portofoliu clienti
- completare devize, facturi, etc

Oferim transport gratuit pana in Franta, cazare inclusa (cazarea in Franta ar fi aprox 450-600 euro luna), masina de serviciu, combustibil decontat, telefon serviciu, training, salariu avantajos, posibilitate de evolutie in companie

Cerinte:
- lb engleza si franceza
- abilitatati bune de comunicare
- cunostinte minime de contabilitate si IT
1 vizualizari Bucuresti 27 Sep 16 14:15
Foto