Pedagog after school sector 1, zona Domenii

4.000 RON
Candidatul ideal: studii superioare, experienta in mediul educational, abilitati foarte bune de comunicare, persoana responsabila, punctuala, organizata, dornica sa lucreze cu copiii;
Domeniu activitate: Educatie, invatamant Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
- studii superioare;
- abilitati foarte bune de comunicare;
- persoana responsabila, punctuala, organizata, dornica sa lucreze cu copiii;
- persoana cu initiativa, creativa, energica, entuziasta si implicata;
- dornic de perfectionare profesionala;
- cunostinte operare PC;
- constituie avantaj experienta in mediul educational;
- constituie avantaj cunoasterea limbii engleze/ germane.

Descrierea jobului
- desfasoara activitati creative si recreative cu copiii;
- ofera suport copiilor in efectuarea si intelegerea temelor;
- realizeaza si pregateste materialele necesare activitatilor;
- asculta si intelege nevoile reale si diferentiate ale copiilor;
- relationeaza si comunica empatic cu copiii si parintii;
- dezvolta spiritul de echipa si al increderii in sine;
- pachet salarial in functie de experienta si competenta (3500-4000 ron);
- posibilitatea dezvoltarii profesionale.
- program 09.00-18.00 (pauza masa si masa asigurata)

Asteptam sa ne transmiteti CV-urile dvs. pe email contact@clubul-copiilor-isteti.ro
Gasiti datele de contact pagina Facebook sau pe situl Clubul Copiilor Isteti.

Acest job contine un mini-interviu
• • Ce experienta aveti in domeniul educatiei?
• • Ce experienta de lucru aveti cu prescolari si scolari mici?
• • Cati copii aveau grupele de copiii de care v-ati ocupat la joburile anterioare?
• • Ce va determina sa alegeti acest job?
• • De cand sunteti disponibil?
563 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi; 15:15
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul