Sofer aprovizionare, livrare laborator cofetarie

4.000 RON
livrarea comenzilor la magazinele proprii si catre clienti; pregatirea coletelor pentru livrare; intretinerea autovehiculului, program 5/6 zile pe saptamana, 8-16:30, salariu net 3500-4000 lei,
Domeniu activitate: Soferi, transport Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
- candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.
- permis de conducere categoria B
- atitudine pozitiva
- seriozitate
- implicare
- punctualitate

Descrierea jobului
- livrarea comenzilor la magazinele proprii, clienti si parteneri
- recuperarea obiectelor de la locatiile evenimentelor
- pregatirea coletelor/pachetelor pentru livrare
- asistarea colegilor in anumite situatii necesare desfasurarii activitatii zilnice
- intretinerea autovehiculului si mentinerea acestuia intr-o stare buna de functionare
- mediu de lucru placut, colectiv tanar
- nu este necesara experienta anterioara
- program marti-sambata 08.00-16.30

Beneficii:
- mediu de lucru stabil
- echipa prietenoasa
- pachet salarial competitiv
- prime de sarbatori
- asigurare de sanatate privata
- conditii bune de munca

Cei interesati sunt rugati sa transmita CV pe adresa de mail alex@gracecc.ro sau sa sune la numarul 0727087551.
3.008 vizualizari Bucuresti, Sector 2, azi; 05:50
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul