Manipulant Marfa depozit - Deva

3.000 RON
program de lucru D-V, interval orar 19:00 - 04:00. Pachet salarial lunar 3000 (salariu fix, tichete de masa), decont transport;
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: asigurare / decont transport, tichete de masa
Detalii suplimentare
Angajam Manipulant Marfa!

Cautam persoane organizate pentru a se alatura echipei noastre ca Manipulanti Marfa, responsabili de incarcare/descarcare marfa, repaletare, picking.

Activitatea se desfasoara in Depozit Logistic Carrefour - DJ687, Deva , unde vei avea oportunitatea de a lucra intr-un mediu stabil si colaborativ.

Oferta:
• Pachet salarial NET 3000 LEI ( salariu fix , tichete de masa);
• Program de lucru: DUMINICA- VINERI- intre orele 19:00 – 04:00;
• Decont transport

Responsabilitati
• Repaletare;
• Incarcare/descarcare marfa;
• Picking;
• Colaborarea cu echipa pentru a mentine un flux de lucru optim

Cerinte:
• Experienta in manipularea produselor reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
• Capacitatea de a lucra intr-un mediu rapid si in continua schimbare;
• Atent la detalii si capabil sa respecte termenele limita;
• Abilitati de comunicare si colaborare eficienta in echipa
1.599 vizualizari Hunedoara, Deva, ieri; 13:54
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul