Consilier vanzari

3.000 RON
pentru cabinet de optica medicala.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, training / calificare
Compania noastra cauta femei motivate si pasionate de domeniul vanzarilor pentru a se alatura echipei noastre din departamentul de vanzari.Daca ai abilitati excelente de comunicare,esti orientata catre clienti si doresti sa faci parte dintr-un mediu dinamic si stimulat,te incurajam sa aplici pentru pozitia de consilier in vanzari.
*Responsabilitatile includ.
-Indentificarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii potentiali.
-Oferirea de consultanta si asistenta clientilor in procesul de achizitie.
-Colaborarea cu echipa pentru a atinge si depasi obiectivele stabilite.

*Cerinte.
-Experineta anterioara in vanzari constituie un avantaj.
-Abilitati excelente de comunicare si negociere.
-Capacitatea de a lucra in echipa si de a obtine rezultate intr-un mediu competitiv.
-Atitudine pozitica si orientarea catre satisfacerea clientilor.

Oferta noastra include un pachet competitiv de beneficii si oportunitati de dezvoltare profesionala.Daca esti interesata sa faci parte din echipa nostra,te rugam sa trimiti CV-ul tau la adresa de e-mail mmagazin645@gmail.com
Asteptam cu nerabdare sa te cunoatem si sa discutam mai multe despre aceasta oportunitate.
767 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 30 Mai; 12:10
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul